i-angielski.com – lekcje, korepetycje i kursy angielskiego

Szybki i skuteczny angielski

Czy poszukujesz sposobu na szybką, skuteczną, bezstresową i przystępną naukę języka angielskiego? Jeżeli tak, to informacje zawarte na tej stronie mogą być dla Ciebie przydatne. Oferujemy indywidualne lekcje języka angielskiego i korepetycje przez Internet (np. wykorzystując Skype lub Hangout). W skład naszej oferty wchodzą korepetycje, pomoc w pracy domowej i recenzja pracy i kursy języka angielskiego

Nasza filozofia nauczania angielskiego

Nasze badania nad optymalną metodologią nauczania języka angielskiego wskazują na to, że kluczem do szybkiej nauki jest częsta rozmowa po angielsku bez tłumaczeń, ani wtrącania polskich słów. Proces ten powinien odbywać się w bezstresowej atmosferze. Dzięki temu lekcje angielskiego staną się szybkie i skuteczne.

Klasyczna lekcje języka angielskiego koncentrują się na gramatyce, podczas gdy naturalna kolej nauki języka przez dzieci jest nauczenie się mówić w pierwszej kolejności, a następnie pisowni i gramatyki.

Jednocześnie klasyczna nauka wiążą się zazwyczaj ze stresem, który wynika głównie z przekonania, że jest się ocenianym oraz że uczeń jest gorszy niż nauczyciel. Tysiące badań wykazało jak stres negatywnie wpływa na naukę oraz ogólnie na nasze zdrowie. Dzięki unikalnej metodologii kontaktu z nauczycielem zredukowaliśmy stres do absolutnego minimum.

Reasumując – przyjazna, zabawna rozmowa po angielsku jest kluczem do bardzo szybkiej nauki.

Ten projekt powstał aby dostarczyć klientom serwis aby stało się to możliwe stosunkowo niedrogo. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Oferta – korepetycje i lekcje z angielskiego

Oferujemy serwis polegający na łączeniu osób chcących nauczyć się angielskiego z native speakerami. Posiadamy sprawdzonych zagranicznych nauczycieli, którzy prowadzą atrakcyjne lekcje na żywo.  Wszystko czego potrzebujesz to urządzenie na którym działa Skype, WhatsApp, Messenger lub Hangout oraz Internet np. telefon, komputer lub tablet. Nasi nauczyciele będą dostosowywać metody i techniki nauki aby uczenie było dla Ciebie jak najbardziej efektywne, monitorując na bieżąco Twój poziom nauki. Twój nauczyciel angielskiego będzie czuwał nad Twoim rozwojem.

Nauczyciel przeprowadza lekcje przy pomocy wybranego komunikatora internetowego.
Nauczyciel przeprowadza lekcje przy wykorzystaniu wybranego przez Ciebie komunikatora.Lekcja jest zabawna i bezstresowa.

Czym różnimy się od innych szkół?

Do tej pory problemem w tego typu serwisach było to że większości native speakerów pochodzi z Wielkiej Brytanii lub USA, gdzie usługi są znacznie droższe niż w Polsce. Jednakże podczas naszych podróży i późniejszych badań okazało się, że niektórzy nauczyciele angielskiego z innych krajów wykazują się tym samym poziomem zaawansowania jak w innych krajach. Jednym z takich krajów są Indie, które były kolonią brytyjską przez niemal 100 lat. W Indiach żyje kilkanaście milionów ludzi, którzy płynnie mówią po angielsku. Są to zazwyczaj osoby z wyższych grup społecznych, którzy od dziecka uczęszczali do prywatnych szkół, a jeden z etapów swojej nauki uczęszczali za granicą (zazwyczaj w Anglii).

Dzięki współpracy z firmami z Indii zatrudniającymi najlepszych nauczycieli oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Sądzimy że może to być najlepszy stosunek jakości do ceny dostępny na rynku.

Oferujemy trzy rodzaje lekcji: przyjazna rozmowa, klasyczna lekcja języka angielskiego (praca domowa) lub strukturyzowany kurs językowy. Nasi nauczyciele są młodymi absolwentami lub studentami. Rozmowa z nimi jest zabawna i energetyzująca. Dowiecie się bardzo dużo ciekawych faktów o świecie. Nasz spis nauczycieli znajduje się tutaj.

Więcej informacji na temat naszej oferty znajduje się pod zakładką oferta.

Lekcje i korepetycje angielskiego – w skrócie

  • Lekcje z dowolnego miejsca

Korzystając z naszych korepetycji nie musisz wychodzić z domu. Nie musisz śpieszyć się do konkretnego miejsca, jeśli tylko masz Internet (np. domu, parku, restauracji). Lekcje odbywają się przez Skype, WhatsApp, Messenger lub Hangout – do wyboru.

  • w dogodnym czasie dla Ciebie

Dzięki temu serwisowi sam wybierasz zajęcia w dostępnym dla Ciebie czasie. Dzięki dużej ilości nauczycieli i ich szerokiej gamie dostępności niektóre zajęcia są dostępne 24h/ 7dni w tygodniu.

Dysponujemy szeroką grupą pełnych pasji i zapału studentów i absolwentów, którzy z radością dzielą się swoją wiedzą.
Z pewnością sprawią że przeprowadzone zajęcia będą dla Ciebie satysfakcjonujące.

  • lekcje indywidualne

Lekcje i korepetycje odbywają się sam-na-sam przez komunikator Internetowy.

  • poziom angielskiego dostosowany do Ciebie

Nauczyciele szybko dostosują poziom lekcji do Twojego poziomu.

  • dogłębna selekcja nauczycieli

Wszyscy nauczyciele przechodzą przez kilkuetapowy proces rekrutacji, aby dostarczyć najlepszy z możliwych serwisów na jaki Państwo zasługujecie. Uczymy ich również metodologii nauczania wspomnianej powyżej.

  • ochrona danych osobowych i absolutna dyskrecja

Podczas rejestracji na stronie nie muszą Państwo podawać swoich danych osobowych (jedyne podstawowe dane potrzebne do komunikacji i wystawienia rachunku). Dane podane podczas płatności kartą są przetwarzane przez zaufane instytucje finansowego np. PayPal, Stripe i Fondy nie są w przechowywane przez nas. Państwa mail i kontakt na komunikator Internetowy nie zostanie sprzedany do firm trzecich i jest przechowywany w zgodzie z dyrektywami UE i totalnie zabezpieczony. Nasza polityka prywatności znajduje się tutaj.

  • godziny dostępności 24h/7dni

Nauczyciele sami wybierają swoje godziny dostępności. Niektórzy mogą pracować w środku nocy lub wcześnie rano.

  • powtórzenie lekcji lub zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia

W przypadku gdyby nie doszło do lekcji (np. z powodu problemów technicznych) lub lekcja byłaby dla Państwa niesatysfakcjonująca z różnych powodów dostaną Państwo lekcję bezpłatnie z innym nauczycielem lub zwrot pieniędzy.

Przed dokonaniem zakupu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz z regulaminem serwisu.

Prosimy o rezerwację lekcji przez tą podstronę lub kupno lekcji w sklepie.

Fear Of Missing Out?

Sign up with your email address to receive tips and updates
SUBSCRIBE NOW
Terms and Conditions apply
close-link
Click Me